Замовити дзвінок
  • +38 (097)-520-27-24
  • +38 (063)-466-18-56
  • +38 (099)-286-06-15
В корзині 0

Категорії

Зняти всі фільтри

Виробник
УпаковкаТермін
Тип насіння


Ціна

Сортування:

Капуста Білоголова

Купити якісне насіння капусти за доступними цінами в інтренет магазині Насінинка!

Капуста білокачанна - рослина сімейства хрестоцвіті. Качани, в залежності від зростання можуть мати різну форму: круглу, конусоподібну і приплющену. Також може відрізнятися і щільність качанів. На качані  багато листя, яке загорнуті всередину. Вага качана може досягати навіть 4-х кг.

Батьківщиною цього овоча вважається Середземномор'я. На сьогоднішній день, білокачанна капуста поширена практично по всьому світу.

У білоголовій капусті міститься багато аскорбінової кислоти, яка необхідна для підтримання та зміцнення імунітету. У зеленому листі є фолієва кислота, яка позитивно позначається на швидкості і протіканні обмінних процесів в організмі. Крім цього поліпшується кровообіг. Оскільки солей калію більше, ніж натрію, рідина в клітинах організму не затримується.

 

Білокачанна капуста відноситься до найбільш затребуваних овочів. Її можна піддавати будь-якій кулінарній обробці: варити, тушкувати, смажити, квасити, фарширувати, маринувати, солити, заморожувати сушити. Ну і, звичайно, цей овоч вживають в сирому вигляді. На нашій території найчастіше листя капусти використовують для голубців, а також її тушать з грибами або м'ясом. Крім цього, подрібнену капусту кладуть у перші страви.

Через велику популярність та затребуваність капусти, кожен господар її вирощує у себе на городі чи ділянці. Тому так важливо обрати та купити насіння капусти потрібного сорту. У нас Ви можете купити якісне насіння капусти, а також ми допоможемо Вам обрати найбільш підходящий для сорт цього незамінимого та такого корисного овоча!